Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Бюджет Петровірівської ОТГ на 2021 рік

Бюджет на 2021 рік - завантажити

 

УКРАЇНА
ПЕТРОВІРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ШИРЯЇВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


від«_04__» грудня 2020 року                                                     № 7

              
Про бюджет Петровірівської 
сільської об’єднаної територіальної 
громади на 2021 рік
(15536000000)
код бюджету

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рішення виконавчого комітету від              16 грудня 2020 року «Про схвалення проекту бюджету Петровірівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (15536000000)», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, сільська рада
 ВИРІШИЛА:
1. Визначити на 2021 рік:
1.1. Доходи сільського бюджету у сумі 41 731 700 гривень, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 41 203 100 гривень та доходи спеціального фонду сільського бюджету – 528 600 гривень, згідно
з  додатком 1.
1.2. Видатки сільського бюджету у сумі 41 731 700 гривень,   у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 41 203 100 гривень та видатки спеціального фонду сільського бюджету –    582 600  гривень згідно з  додатком 3.
1.3. Оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету у розмірі    126 800 гривень, що становить 0,3 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.
1.4. Резервний фонд сільського бюджету у розмірі 42 000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів сільського бюджету на 2021 рік по відповідальному виконавцю за бюджетними програмами згідно з додатком 3.

3.  Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти та інші субвенції  з сільського бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з       додатком 4.
4.  Надати право виконавчому комітету сільського ради, у  разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах, вносити зміни  до доходів/фінансування та видатків сільського бюджету, з наступним затвердженням на сесії  сільської  ради.         
 5. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі _______гривень згідно з додатком 5.
6. Установити, що до доходів загального фонду сільського бюджету на 2021 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.
7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2021 рік:
⦁    у частині доходів є надходження, визначені пунктами 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України;
⦁    у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 69¹ Бюджетного кодексу України.
 8. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету згідно з відповідними пунктами статей 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України.
9. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:
- оплату праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
- соціальне забезпечення;
- поточні трансферти місцевим бюджетам.
10. Надати право виконавчому комітету сільської ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.


11. Головному розпоряднику бюджетних коштів сільського бюджету:
1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;
2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечити доступність про бюджет відповідно до законодавства, а саме: публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами, показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;
5) затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;
6) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;
7)  забезпечити  неухильне виконання вимог Бюджетного кодексу України щодо утримання керівниками бюджетних установ чисельності працівників на здійснення фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу) лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах;
8) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо  забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати,  проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;
9) видатки, пов’язані із стимулюванням, преміюванням працівників бюджетних закладів, здійснювати виключно після забезпечення обов’язковими складовими заробітної плати в річному вимірі.
12.  Надати право виконавчому комітету селищної ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлова-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
13. Доручити сільському голові укладати договори з головами відповідних місцевих рад про отримання та використання за цільовим призначенням у 2021 році коштів субвенцій, що передбачені для передачі сільському бюджету, та коштів субвенцій, що передаються з сільського бюджету.
14. Рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.
15. Додатки 1-5 до рішення є його невід’ємною частиною.
16. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному сайті сільського ради не пізніше ніж у десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України.
17. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлова-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.


Сільський голова________ А.ДЕМЧУКОВ
Від 04.12.2020 року
№ 7 - VІІІ

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора