"Вчитися творити добро"

Дата: 06.04.2020 08:49

Під час карантину за розпорядженням голови сільської ради на території Петровірівської ОТГ було створено мобільну бригаду та започато акцію "Вчитися творити добро", мета якої допомогти одиноким людям похилого віку та сім'ям що опинилися скрутних життєвих обставинах у цей нелегкий час.
Сьогодні (03.04.20) наша бригада відвідала одиноких людей, що проживають в селах Петровірівської ОТГ (Новосвітівка, Розкішне, Польове, Ревове, Костянтинів) та привезла їм допомогу у вигляді продуктової корзины. Наша бригада це не лише люди що привозять продукти, а й підприємці, фермери та землекористувачі, які надали їх.
Дякуємо їм за допомогу, підтримку і за те, що не залишаються байдужими до своїх односельчан!!!
Люди, які отримали допомогу також висловлюють щиру подяку всім не байдужим!!!

Звертаємося до всіх людей: хто має змогу надати допомогу будь чим, людям похилого віку, малозабезпеченим сім'ям ,та тим , хто опинився в складних життєвих обставинах - не будьте байдужими. В такій ситуації може опинитися кожен з нас!!!!!!!!

Будьте здорові!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису