Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Ширяївському районі

Дата: 06.05.2020 12:12

Станом на 06.05.2020 року в Ширяївському районі лабораторно підтверджено 1 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в мешканця смт Ширяєве (всього на даний момент на Одещині підтверджено коронавірус у 505 осіб, на території району – в 3 осіб).

Пацієнт перебуває на лікуванні в м. Одеса. Коло контактних осіб визначене, проводяться роботи з відібрання та направлення біоматеріалу до лабораторії м. Одеса для проведення аналізу ПЛР.

Будьте відповідальними, дотримуйтесь правил карантину. Заради себе, заради близьких та медпрацівників. Бережіть себе та будьте здорові!

— беспокоится с Лікарня ШиряївськаГалина Шпанюк и Петро Гордієнко в Shiryayevo, Odes'Ka Oblast', Ukraine.