УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

Дата: 08.09.2020 09:06

КОНКУРС!!!

Петровірівська сільська рада оголошує конкурс на кращий проект Парку пам’яті на честь загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.

Парк буде побудовано на земельній ділянці по вулиці Балтська.

Конкурс буде проходити в три етапи:

• 1-й етап: з 05.09.2020р. по 04.10.2020р. – виготовлення проектів та подача їх у до конкурсної комісії в Петровірівську сільську раду.

• 2-й етап: 06.10.2020р. засідання конкурсної комісії та визначення кращого проекту.

• 3-й етап: 14.10.2020р. в День села Петровірівка буде нагороджено переможця конкурсу цінним подарунком, відбудеться освячення місця під Парк Слави та закопано капсулу з Листом прийдешнім поколінням від жителів села Петровірівка.

Запрошуємо до участі в конкурсі учасників АТО, ООС, всіх бажаючих жителів, учнів шкіл, колективи установ і підприємств та наших земляків, які проживають в усіх куточках України.

Ми раді запросити до співучасті у будівництві парку меценатів та інвесторів.

(План земельної ділянки під майбутній парк Ви можете взяти в земельному відділі Петровірівської сільської ради)

Телефон для довідок 0485826244