Звернення до громадян Петровірівської ОТГ

Шановні громадяни, жителі Петровірівської сільської ради!

Доводемо  до Вашого відома, що КНП " Ширяївська ЦРЛ" в с. Петровірівка, до складу якої входили стоматологічнтй кабінет, ренгенкабінет та лабораторія, знаходиться на  балансі Ширяївської районної ради. Тому без будь-якого погодження із сільською радою, видано наказ в.о.директора Г.М.Шпанюк

від КНП " Ширяївська ЦРЛ" за № 75 від 27 березня 2020 року " Про консервацію та відповідне зберігання медичного обладання КНП " Ширяївська ЦРЛ в  с.Петровірівка ( наказ додається)

Адміністрацією сільської ради проведено звернення до голови Ширяївської РДА П. Гордієнко з визначенням  проблеми в надані  медичних послуг амбулаторією загальної практики сімейної медицини в с.Петровірівка з 01 квітня 2020 року                 ( а саме  медичного персоналу, відсутністю сімейних лікарів і т.д.)

Про прийняті рішення керівництвом району вас буде проінформовано.