Петровірівська громада

Одеська область, Ширяївський район

22 Квітня, 2020 р., 11:02
Продовжуэмо проводити заходи щодо дотримання санітарно-епідеміологічних правил! По Петровірівській сільській раді проводиться дезінфекція доріг та тротуарів. 21 квітня були оброблені дороги в селах Петровірівка, Новосвітівка та Ревова. Висловлюємо подяку голові ПП "Жовтень" Лановому Володимиру за активну участь та допомогу сільській раді в проведені дезінфекції доріг!!!
21 Квітня, 2020 р., 09:07
Мережа магазинів АТБ допомагає у скрутний час!!!
15 Квітня, 2020 р., 14:35
   Шановні пасічники Петровірівської сільської ради!!!
15 Квітня, 2020 р., 12:23
Працюємо далі!!! 9 квітня мобільна бригада з акцією "Вчитися творити добро" відвідала ще 26 сімей, які потребують допомоги під час карантину з яких 12 проживають на території Новосвітівського старостинського округу. А також 14 квітня завітали до одиноких пенсіонерів та людей з онкологічними захворюваннями!
13 Квітня, 2020 р., 08:56
10 - квітня день визволення села Петровірівка від німецько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні. Петровірівська сільська рада вшанувала пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до могили загиблих героїв. Ми всі в неоплатному боргу перед пам'яттю загиблих на фронтах Другої Світової війни! Честь і слава захисникам!!!
09 Квітня, 2020 р., 11:02
Сьогодні на зборах трудового колективу Петровірівської сільської ради було прийнято рішення долучитися до акції "Вчитися творити добро!" і перерахувати свій одноденний заробіток на продуктові корзини для онкохворих громадян в сумі 4100! Дякуємо також підприємцям Колісніченко Наталії Миколаївна та Краснюк Лідії Григорівна за помірні ціни на продуктові набори! Ми всі разом вчимося творити добро! Дякуємо всім хто долучився до нашої акції! Тримаємось!!!
09 Квітня, 2020 р., 09:10
Самоорганізація населення дуже важлива для розвитку громади. Молоді та завзяті хлопці з власної ініціативи організували прибирання насипу траси Одеса - Київ, що проходить повз с. Петровірівка. Цей відрізок дороги дійсно завжди дуже засмічений, несвідомі громадяни викидають із вікон машин різне сміття. Ми вдячні братам Юрію та Євгену Дякун за не байдуже ставлення та позитивний приклад, адже це наше село - наша домівка!!!
06 Квітня, 2020 р., 08:56
Фельдшері медичних ФАПів знаходяться на передовій з поширенням COVID-19 (коронавірус) у віддалених селах. Адже саме вони перші дізнаються про стан здоров'я населення у своєму окрузі!!! 02.04.2020 мобільна бригада Петровірівської ОТГ відвідала Ревівській та Новосвітівський ФАПи, надавши їм гуманітарну допомогу у вигляді дезенфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту! Висловлюємо фельдшарем подяку за їх сумлінну працю!!! Бережіть себе та своїх рідних!  Будьте здорові!