Петровірівська громада

Одеська область, Ширяївський район

Сільський голова

Зибо Лілія Степанівна, народилася 12 липня 1965 року в м.Києві.

У 1982 році закінчила Жовтневу ЗОШ І-ІІІст і відразу вступила до Білгород – Дністровського педагогічного училища. Успішно закінчила його і повернулася в с.Жовтень. Працювала вихователем дитячого садка в колгоспі «Октябрь», а з 1988 р – завідувачкою. Працюючи в дитячому садку закінчила Одеський Державний Інститут ім..К.Д.Ушинського і отриала вищу оствіту за спеціальністю  «Викладача педагогіки та психології, методист дитячих закладів»

З 1996 року по 2010 рік прцювала в Жовтневій школі – інтернат, спочатку на посаді педагог-організатора, а з 2000 по 2010 р.р. – заступником директора з виховної роботи.

У липні 2010 р. була призначена начальником Ширяївського районного відділу освіти. У жовтні 2010 року  була обрана  сільським головою.

Заміжня. Чоловік: Зибо Олег Георгійович.

Місце проживання: с. Петровірівка Ширяївського району Одеської області вул.. Шевченко,7 кв.6.

Безпартійна. Громадянка України. Судимості не маю.

Телефон: 0668103675