Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район

Інформація до відома

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

Ширяївське районне управління ГУ  Держпродспоживслужби у Одеської області інформує, що  на сьогоднішній день, ситуація із отруєннями людей в області,  дикорослими грибами, є ускладненою. На території Одеської  області зафіксовано 34 випадки, з них –  25 з середньою важкістю захворювання, 8 з легким перебігом, 1 – з важким перебігом.

11:23 12.11.2020

U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів для забезпечення працівників нашої громади.

В рамках запобіганню поширення коронавірусу Covid-19,за допомогою міжнародного благодійного фонду Карітас України, та за сприяння програми U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів для забезпечення  працівників нашої  громади.

10:41 01.07.2020