Як уберегти дитину від небезпеки!

Дата: 06.05.2020 13:21

Шановні батьки!   З метою збереження життя ваших дітей та запобігання негативним проявам у поведінці, звертаємо вашу увагу на необхідність додержання вимог законодавства щодо захисту дітей від будь-якого фізичного або психічного насильства. У мережі з’явилася гра, яка може принести шкоду вашим дітям. Щоб уникнути фатальних наслідків, ми закликаємо вас якомога більше уваги приділяти дітям та їхній поведінці.

Наразі серед підлітків набула популярності гра „Синій кит” або „Тихий дім”, „Море китів”, „Розбуди мене о 4.20”. У цієї смертельної забавки різні назви, втім результат один – обірване юне життя.

Досить багато підлітків вже построждали через цю групу. Згідно правил, дитина має пройти чимало випробувань, які пов’язані з заподіянням собі шкоди в той чи інший спосіб. Фатальне завдання – покінчити життя самогубством.

Щоб уберегти дитину від небезпеки:

- більше спілкуйтеся з дитиною, створюйте атмосферу довіри та  взаємоповаги;

- звертайте увагу на виявлення тілесних ушкоджень або специфічних малюнків на шкірі;

- намагайтеся зайняти вільний час дитини спортивними секціями, гуртками;

- спостерігайте за колом спілкування дитини та  її психологічним станом;

- перевіряйте акаунти дитини в соціальних мережах та групи до яких входить її акаунт;

- ні в якому разі не акцентуйте увагу на цій грі. Це може викликати інтерес та заподіяти шкоду дитині.