U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів для забезпечення працівників нашої громади.

Дата: 01.07.2020 10:41

В рамках запобіганню поширення коронавірусу Covid-19,за допомогою міжнародного благодійного фонду Карітас України, та за сприяння програми U-LEAD з Європою було надано допомогу у вигляді санітарно — гігієнічних засобів для забезпечення  працівників нашої  громади.

Петровірівська ОТГ висловлює щиру подяку всім хто долучився до цієї акції!

Дякуємо за допомогу та турботу!

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі.Фото без опису