Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Шановний підприємець малого бізнесу!

Дата: 16.02.2021 12:09
Кількість переглядів: 1528

Фото без описуШановний підприємець малого бізнесу!

Для вас існує державна програма підтримки суб’єктів малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

У відповідності до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва». Згідно з Порядком фінансова підтримка суб’єктів малого та середнього підприємництва реалізується в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

За даними Міністерства фінансів України станом на 18.01.2021 за Програмою уповноважені банки вже видали 7957 позик на загальну суму в 18,5 мільярда гривень, з них 11,6 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,2 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,6 мільярда гривень в якості антикризових кредитів під 3%.   Найактивнішими учасниками Програми є підприємці із галузі сільського господарства, а це 57%.

В рамках реалізації Програми передбачено проведення навчальних та консультаційних семінарів для підприємців за участю Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки, державної служби зайнятості, Фонду розвитку підприємництва та представників банків-учасників Програми.

Нагадаємо, що Програма поширюється на осіб, які вже здійснюють підприємницьку діяльність, та на новостворені підприємства й спрямована на розширення діяльності мікро- та малого бізнесу, сприяння їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

З більш детальною інформацією про Програму, умови участі та реєстрації зацікавлені особи можуть ознайомитися за посиланням http://5-7-9.gov.ua/ або звертайтеся до Ширяївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: смт Ширяєве, вул. Соборна , 135 А,     04858- 2-10-39


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора