За чисте довкілля-2021

Дата: 21.04.2021 13:39

Петровірівська сільська рада закликає керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, селянських (фермерських) господарств, малих підприємств, приватних підприємств громади, а також небайдужих громадян долучитися до акції, прийняти участь та провести санітарну очистку власних та прилеглих територій в межах на яких покладається утримання прилеглої території.

Зважаючи на санітарно-епідеміологічну ситуацію в регіоні, поширення на території сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, враховуючи пропозицію Міністерства розвитку громад та території, акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів сільської ради, проводити з дотриманням карантинних обмежень.