Ремонт храму Святих Апостолів Петра і Павла

Дата: 01.07.2021 10:01

На звернення настоятеля храму Святих Апостолів Петра і Павла, протиієрея Олександра Желєзняка, про допомогу в проведенні ремонтних робіт, відгукнулися Петровірівський сільський голова Артем Демчуков та депутат Березівської районної ради Дмитро Терещенко.

За їх сприяння в храмі зроблено внутрішній поточний ремонт. І на храмове свято, 12.07.2021 року, наш храм чекає своїх прихожан. Божественну літургію проведе митрополит Балтський і Ананівський Олексій о 8:30 12 липня.

Шановні земляки, напередодні храмового свята, відвідайте могилки своїх близьких, рідних людей. По можливості, наведіть лад на могилках та висадіть квіти.

Пам’ятайте! Стежка саме до них не повинна заростати: впорядкування кладовищ, наша спільна тривога і турбота.