Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Вони народилися в грізному 1941році

Дата: 10.12.2021 13:44
Кількість переглядів: 1642

В Петровірівській громаді, депутати та Рада ветеранів в рік 80-річчя початку Другої світової війни, вирішили відзначити ту категорію людей, які мешкають в громаді . Голова Петровірівської сільської ради Демчуков Артем Сергійович підтримав цю ініціативу. Було закуплено більше 30 продуктових наборів для людей з поважним віком. Їм в цьому році 80 років від дня народження.

Артем Сергійович сказав – "ми нажаль уже не зможемо зібрати цю категорію в теплий святковий зал, щоб з ними поспілкуватися та запитати які важливі проблеми в кожного з них, тож підемо зі скромними подарунками до їхніх домівок".

Відвідали тих, хто народився в 1941 році, хто на початку, хто в середині, а хтось буде святкувати в кінці грудня, але їм всім було радісно отримати привітання та подарунок. Серед цих винуватців бачимо тих, хто працював у різних організаціях нашого села, своєю працею вони звеличували здобутки нашого села, також своєї родини, це були важкі післявоєнні роки. Ці хлопчики та дівчатка росли та вкладали свої роки та здоров’я у відбудову.

Не залишилися без подарунків, до 80 річниці з дня народження, й мешканці старостинських округів Новосвітівки, Армашівки та Розкішного, презенти їм передав староста Бабалик Іван Гервасович.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора