ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС!

Дата: 29.12.2021 11:59

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС!

Відповідно до рішення вісімнадцятої сесії Петровірівської сільської ради Березівського району Одеської області VIII скликання від 22.12.2021 року         № 659 «Про затвердження положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах на 2022 рік» оголошується конкурсний відбір на конкурентних засадах виконавців робіт із землеустрою для підготовки лотів до продажу на земельних торгах у 2022 році.

Конкурс проводиться з метою визначення виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах для підготовки земельних ділянок комунальної власності Петровірівської сільської ради для продажу або передачі у користування на конкурентних засадах.

Умови конкурсу та перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс визначено  Положенням про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах на 2022 рік.

Бажаючим взяти участь необхідно звернутися у Відділ земельних відносин  Петровірівської сільської ради  Березівського  району  Одеської області за адресою:  66860, Одеська обл., Березівський р-н, с. Петровірівка, вул. Шевченка, буд. 1, тел.04858- 26-2-38 .

Конкурсна документація приймається до 24.01.2022 року, конкурс відбудеться 25 січня 2022 року о 10.00 в приміщенні Петровірівської сільської ради Березівського району Одеської області.

Положення про відбір виконавців робіт із землеустрою.doc