Вітання селищного голови з Днем дошкілля

Дата: 25.09.2023 11:30

З ДНЕМ працівників дошкільної освіти!

Сільський голова Артем Демчуков, відділ ОКМС , щиро вітаємо всіх працівників ЗДО Петровірівської сільської ради, всіх тих, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом , з Днем Дошкілля!

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, в житті - достаток і удача.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті.

Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!

Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису