ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ

Дата: 12.10.2023 16:27

Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.6874, стосовно виявлення хлорпірифосу в органічній зеленій каві(походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова, 75 а , м. Київ, 03189).

Довідково: ХЛОРПІРИФОС застосовують в якості контактного інсектициду широкого спектру дії. Серед основних симптомів отруєння хлорпірифосом - біль у животі та втрата гостроти зору, а також викликає гострі порушення центральної нервової системи: головний біль, втрату свідомості аж до глибокої комиФото без опису