До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями!

Дата: 25.10.2023 10:07

Наголошуємо: продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється ВИКЛЮЧНО цивільному населенню. Продаж алкогольних напоїв в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим утворенням відповідно до законів України, військовим формуванням – заборонено! ( відповідно до розпорядження сільського голови від 13 травня 2022 року, № 58 «Про деякі питання регулювання сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану на території Петровірівської сільської ради Березівського району Одеської області»

Разом – до Перемоги!Фото без опису