Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ.

Дата: 08.12.2023 09:07
Кількість переглядів: 93

Фото без опису

У питанні використання коштів державного та місцевого бюджетів органам виконавчої влади та місцевого самоврядування потрібно діяти тільки з повною відкритістю.

Саме з метою моніторингу та контролю за належним використанням бюджетних коштів усіх рівнів, недопущення корупційних проявів, за ініціативи начальника Одеської ОВА Олега Кіпера, в Одеській обласній державній адміністрації працює робоча група «Прозорість і підзвітність», до складу якої входить начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш.

У засіданнях робочої групи з моменту створення беруть участь керівники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, інститутів громадянського суспільства та голови територіальних громад.

За підсумками проведених нарад було прийнято низку важливих рішень, зокрема переглянуто необхідність та доцільність проведення декількох запланованих тендерів. У результаті деякі з них, в тому числі, що планувались до проведення територіальними громадами Березівського району були відмінені, а вивільнені внаслідок скасування тендерних процедур кошти були перераховані на потреби ЗСУ.

Фокусуємо увагу на здійсненні контролю за належним використанням коштів, зокрема й тих, які виділяють із фонду ліквідації наслідків збройної агресії росії. Відкритість влади — основа демократичного суспільства, — наголосив начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш.

Керівництво Березівської РВА і надалі продовжить роботу з аналізу бюджетних витрат на предмет їх доцільності. Про результати повідомлятимемо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора