Петровірівська сільська рада вітає з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 11:24

Сьогодні силою духу і правди наша країна відзначає День Соборності України – свято, яке нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Вже вдруге ми відзначаємо День Соборності в умовах війни. Країна-терорист росія прагне розірвати нашу державу на шматки, брехнею та цинізмом намагається виправдати свої імперіалістичні амбіції. Але росії це не вдасться! Бо українська армія незламна, а прагнення українців до свободи та незалежності – тверді й непохитні!

Бажаємо любити свою країну, пишатися своєю історією і своїм народом! Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай кожен день дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир і світлу надію!

Повсякчас пам’ятаймо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності!

Слава Україні!Фото без опису