Проєкт "BRAMA. Онлайн варта України"!

Дата: 11.04.2024 08:46

Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами був створений проєкт «BRAMA», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

Мета проєкту: Очистити медіа простір від російської пропаганди, знищити осередки незаконного контенту та підвищити медіа-грамотність українців.

Унікальність "BRAMA": Це не лише блокування джерел пропаганди, але й освітня програма з медіа-грамотності та захисту від дезінформації.

Долучайтеся до проєкту "BRAMA"! Допоможіть захистити інформаційний простір України! Необхідно лише мати мобільний телефон або комп’ютер та бажання приєднатися до важливої справи!

Посилання на офіційний телеграм-канал проєкту: https://t.me/+iYfv2LOqxVdlZTVi

Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції УкраїниНа зображенні може бути: 1 особа та текст «BRAMA ОНЛАЙН ВАРТА УКРАТНИ Донать св.й час на захист .нфопростору BRAMA КΙБЕР ПОЛЦИЯ НАЦιа HAJ Ль АПОЛЦИЯ ЦОНАЛЬНАПОЛЦИЯ по. О УКРАГНИ I»