ДО УВАГИ

Дата: 22.04.2024 11:25

На зображенні може бути: текст «LEGAL PARTNER д2204.2024 giparter.od.@gmail.com СДРПОУ:34737277 66860, Одесьрс обл., Березвсвкий Шевченка, Зверивня Приватним пдприемством «ТОридичний партнер» бджолярами Одесъкой, Миколавськой, Ктровоградськой Дизпропстровськой областей здисннеться правовий закист бджолярίв .Д х.мчного отруення бджίл дослдженнят спилкування фериерами, пестицидаци здебильшого Едбуваеться тим, вони низи правил нають масового вильоту бджл, Вас проханням опублкувати споСίб для фемер.в задля озують, вони #ермери почали обробляти рапс. це звернення них термин спьськой ради нформацй mpo авила При публкацй просимо вказати адресу електронной пошти, ОЮ сльгоспвиробнкки повинии повдомлеННА до Петровіривсьхой ради про зашланован пестициами. Доводимо Вашога σίλολα правила, දෛරය побίдомеяириа Украйи, побнит господарювания, застосовугють заплановане застосуванне засоби захисту рослин шекоМ»На зображенні може бути: текст «профилактики отрустия бджил захиету рослин. затвердженой наказом Мίнтерствя розвитку економики, сИлЬСькОгО господарстна Украйни 2021 338 з натв npenapamy, ίюί речонини зожнсту -спостб клас кадастровий засобί; запсту запланованих do застосужания засобв призвицце ciMe батькой наявностй кпасу небезлеки засобте закисту рослин; феричиик електронной αδо осбами захисту тпелефону повдомления про використания засоб.в захсту рослии ОДНий мицевОсТі) подаеться кожного pazy обробки однйй земельний Дίляшцй застосувыання культури речовини б.жίл мёстять Цоби роботи часу, мёсил захису рослил характеру майбутиьго σερί прободнти повтуян7αх обробок идень повитря нижжче гобити nepioò 200 подмура та прохолобн дияянок, побиННе Bannaaxa δάжάτ. стртронарних umarizosozo пунктие, ткаринитиъких застосувани! аерозольннх ченераторе регульованой дисперсност!!»На зображенні може бути: текст «41x зонах допускасться при напрямку витру GiO населених руикрв санитарному: залиету. IeIx Порунения цих правил тягне 3a собою дисциплнарну, прабосу або криминальну σдноσίдальнёть згίдно законами Украйни 'ekmie, що мёдлягають админсстратисну цисльно- Проиу надати ίдησείδь mpo ровитяо зазначеково звернения иляхом отправпенияна на електпронну пошту akswmaluransnku3Mergmail.com rksunalurasenko3 увстпсножлений законам CmDOK. 3 побпган, Директор ।। «Юрицичний партнер» PIARPHCNCTSO "ЮРИДИЧНИЙ ПКРТНЕР O.M. Рябець»