Петровірівська громада
Одеська область, Березівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація

Дата: 01.05.2024 12:18
Кількість переглядів: 44

 

Інформація

про забезпечення пожежної безпеки в побуті та заборону спалювання сухої рослинності

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей – ПАМ’ЯТАЙТЕ:

Основними причинами пожеж у житлових будинках являються:
1. Необережне поводження з вогнем;

2. Несправності та неправильна експлуатація приладів опалення;

3. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки та нагадайте собі основні правила пожежної безпеки в житлових будинках:

1.Вчасно проводьте ревізію електропроводки, утримуйте в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади.

2.Виконуйте заходи безпеки при користуванні пічними приладами.

3. Йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

4. Якщо ви користуєтесь пічним опаленням, то необхідно перед початком, а також протягом усього опалювального сезону очищати димоходи та печі від сажі, біля кожної печі перед топковим отвором на підлозі прибити металевий лист розміром не менше 0,5 на 0,7 м.

5. Не допускайте випалювання залишків сухої рослинності. За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 грн. для громадян, від 15300 грн. до 21420 грн. на посадових осіб.

Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне виконання правил пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей! Зберігайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недоступних для них місцях.

Не паліть у ліжку! Паління у ліжку – одна з основних причин смертельних випадків при пожежах в житлі громадян!

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте 101.

Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі. Бережіть себе та своїх близьких!

Березівське районе управління ГУ ДСНС України в Одеській області

На зображенні може бути: текст «ПАМ'ЯТКА БЕЗПЕКИ КУЛЬТоВИХ СПОРУДАХ (РЕЛГИЙНИХ ЗАКЛАДАХ) ПЕРЕБУВАЮЧИ ШВИДЕНЬКО ОЗНАЙОМТЕСЯ БУДЬТЕ МΙСЦЕМ ЗНАХОДЖЕННя АПТЕЧКИ. ВОГНЕМ, ЗАЙМИСТИХ ОБЕРЕЖНЕ ШОБ СВОЧКА митЬ НАГЛЯДУ. БЛОКУЙТЕ) ДОСТУП ВЕСЬ ТоРКАЛАСЬ КИЛИМОк ВОНИ МАЮТЬ БУтИ ВЛЬНОМУ НОгИ, АДЖЕ МОЖНА помитити СХОДИНКУ БуДЬТЕ МИСЦЕ ПРИМЩЕНЬ БИЛя ПОКИНУТИ НЕБЕЗПЕКИ, ВИКОН, АБО ПОБЛИЗУ ВИходу. ВСТАНОВЛЮЙТЕ СвЕКИ ДУжЕ ПОВЛЬНО TA ОБЕРЕЖНО, АБИ НЕ ЛИшЕ КОНСТРУКЦИ ΠΟΒΕΡΧНΙ. БЕЗПЕЧНУ ВЦДСТАНЬ МΙЖ людъми, КРИЧТЪ СВАРИТЬСЯ ПЦД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕРИТОРЮЮ, НЕБЕЗПЕКУ СЕБЕ, HI свою РОДИНУ, BCIX, ХΤо ВАС оточуе, УНИКАЙТЕ СВАРок. ОСОБЛИВА УВАГА ВЛАСНИХ ΤΑ чУжиХ дЕТЪМИ, НЕ ВИПКРИТОГО вогню ΤΑ ДОРУЧАЙТЕ СТЕЖТЕ ПРИ ВИНИКНЕННТ НЕБЕЗПЕКИ НЕГАЙНО повЦдом ШРАЦВНИКИВ ЗАКЛАДУ ВИКЛИКАЙ ДОПОМОГУ: 102 103»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора