ДО ВІДОМА

Дата: 08.05.2024 12:18

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текст «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про органйзацίю проведення агрохёмичного обстеження земель привначення Одеськой облаи ВίдПов.дно 13 Закону Украйни <Про МЦЕв! державнй админстраци>>, статей 211 Земельного кодексу Украйни, статей законёв Украйни <<Про охорону «Про державний використаниям охорону земель", Указу Президента грудня 1995 року «Про суцильну агрох.мичну паспортизацию земель Департаменту аграрной политики, продовольства вцдносин обласной державной адмйн.страцйй, Головному Держтеокадастру Одеський област1, районним спильно органами мцевого организацийних заходв щодо проведення агрохимичной паспортизацй територй земельних Департаменту arpaphoi полίтиκи, Одесъкой обласной державной администраци, (вйсъковим) администрацям забезпечити информацйну пидтримку роб.т агрохимичной паспортизаци Контроль голови Одеськой обласной полтики, будивництва, територий ra покласти шитань aIpouPOMiCHIOBoi архитектури, видновлення perioHiB, Начальник»